Account Manager

Twój zakres obowiązków:

  • Utrzymywanie regularnych kontaktów telefonicznych z wybranymi klientami kluczowymi DUON
  • Wsparcie telefoniczne kluczowych klientów w zgłaszanych przez nich sprawach
  • Analiza wykonania budżetu i wskazywanie odchyleń
  • Sprzedaż telefoniczna gazu do stałej grupy klientów
  • Sporadyczne wizyty handlowe u klientów w celu budowania swojego doświadczenia
  • Wsparcie kolegów z działu pracujących w terenie w przygotowaniu dokumentacji dla klientów
  • Raportowanie i monitorowanie kluczowych wskaźników
  • Optymalizowanie procesów związanych z zarządzaniem kluczowymi klientami

Nasze wymagania:

  • Łatwość utrzymywania długofalowych relacji biznesowych
  • Umiejętności analityczne
  • Systematyczność w wykonywaniu zadań
  • Dobra organizacja czasu pracy oraz planowania swoich zadań
  • Biegła obsługa komputera w tym dobra znajomość excel
  • Doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą zdalną kluczowych klientów

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z klientami z segmentu B2B, którzy kupują produkty o dużej wartości
  • Język angielski w stopniu komunikatywnym
  • Doświadczenie w pracy z SAP lub Salesforce

To oferujemy:

  • Umowę o pracę na każdym etapie zatrudnienia – od okresu próbnego do umowy na czas nieokreślony.
  • Zaplanowany 3 miesięczny cykl szkoleń wdrożeniowych do pracy,
  • Do dyspozycji jest cały zespół i Manager, który pomoże Ci w każdej sytuacji.
  • Stałe wynagrodzenie podstawowe oraz premia roczna
  • Praca z nowoczesnymi systemami, takimi jak Salesforce CRM czy SAP
  • Możliwość rozwoju zawodowego w kierunku stanowisk sprzedażowych w terenie
  • Prywatna opieka medyczna
  • Pakiety Multisport
  • Dodatkowe świadczenia socjalne – dofinansowanie do wakacji
  • Pracę w trybie hybrydowym