Kierowca C+E (Cysterna ADR), podwójna obsada – baza Odolanów

DUON Logistyka Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko

DUON Logistyka Sp. z o.o.

  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Transport na potrzeby własne
  • Uwaga jeżeli nie masz odpowiednich uprawnień, zapłacimy za nie

Twój zakres obowiązków

  • przewóz ADR ( cysterną kriogeniczną) na stałych trasach (głównie PL, ale może być też załadunek w Rotterdamie lub Kłajpedzie)
  • praca w obsadzie podwójnej

·              praca od poniedziałku do piątku

·              uczestniczenie w rozładunku cysterny

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kategorii C+E (minimum 2 lata)
  • karta kierowcy
  • świadectwo kwalifikacji zawodowej, aktualne uprawnienia
  • kurs na przewóz rzeczy
  • ADR – szkolenie kierowców pojazdów przewożących towary niebezpieczne w cysternach
  • uprawnienia do rozładunku i załadunku cystern
  • aktualne badania lekarskie i psychologiczne

Oferujemy

  • wynagrodzenie + diety i ryczałty = 8000 zł netto
  • długi czas wdrożenia w nowe obowiązki
  • nowa flota pojazdów
  • przewidywalne trasy i czas pracy
  • życzliwe wsparcie zespołu kierowców i pracowników logistyki

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt praca@duon.pl lub 609 562 887.

Administratorem danych osobowych jest DUON Logistyka Sp. z o.o. z siedzibą w Odolanowie, przy ulicy Krotoszyńska 146 63-430 Odolanów. Celem przetwarzania danych osobowych jest przeprowadzenie procesu rekrutacji na określone stanowisko pracy. Pełna treść informacji o przetwarzaniu danych osobowych a także przysługujących Pani/Panu praw, dostępna jest na stronie www.duon.pl