Kierowca C+E (Cysterna ADR)

DUON Logistyka Sp. z o.o.

  • Nowy Tomyśl, Świebodzin, Międzyrzecz, Szczecin, Gorzów Wlkp

Nowy Tomyśl, wielkopolskie

  • umowa B2B, samozatrudnienie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • przewóz ADR ( cysterną, ciecz kriogeniczna) na stałych trasach w kraju i zagranicą
  • praca w obsadzie jednoosobowej i dwuosobowej
  • praca w ciągu pełnego tygodnia (poniedziałek – niedziela)
  • uczestniczenie w rozładunku cysterny
  • dbałość o powierzony sprzęt i wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kategorii C+E
  • karta kierowcy
  • świadectwo kwalifikacji zawodowej, aktualne uprawnienia
  • kurs na przewóz rzeczy
  • ADR -szkolenie kierowców pojazdów przewożących towary niebezpieczne w cysternach
  • kwalifikacje do napełniania i opróżniania zbiorników transportowych do materiałów niebezpiecznych kl. 2 pkt. 2F, 8 wg ADR/RID
  • aktualne badania lekarskie i psychologiczne
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę

Mile widziane

  • doświadczenie w przewozie ADR i na trasach międzynarodowych
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • nową flotę samochodową wykorzystującą najnowsze rozwiązania i pracę z dbałością o środowisko
  • stawiamy na bezpieczeństwo i ciągłe doskonalenie – kierujemy na szkolenia podnoszące kwalifikacje (np. jazda w zimie, rozładunek cysterny)
  • Wysoki komfort pracy
    • Całodobowe wsparcie zespołu w bazie (mobilny serwis,  możliwość podmiany w trakcie zachorowania w trasie)
    • Wyposażenie w wodę pitną i lodówkę
    • Klimatyzacja postojowa
    • Praca nie wymagająca oczekiwania w kolejkach
    • Transportowanie towaru nie wymagającego fizycznego rozładunku
    • Stałe trasy – łatwe planowanie czasu pracy
  • pracę z zachowaniem norm czasu pracy, wynagrodzenie za każdą dodatkową godzinę pracy
  • jesteśmy nastawieni na długoterminową współpracę