Referent ds. bilansowania

Duon Dystrybucja Sp. z o.o. poszukuje na stanowisko

Zakres obowiązków:
– współpraca z podmiotami zlecającymi usługę dystrybucyjną
– analizowanie danych otrzymanych w zakresie usług dystrybucji
– kontrola poprawności składanych alokacji operatywnych i rozliczeniowych
– przekazywanie alokacji operatywnych/rozliczeniowych do operatorów współpracujących
– sporządzanie raportów bilansujących
– przekazywanie dokumentacji w zakresie rozliczeń z zleceniodawcami usług dystrybucyjnych
– wsparcie pionu dyspozycji
– tworzenie raportów w zakresie obsługi TPA
– czynny udział przy uzgadnianiu IRIESD

Wymagania:
– praktyczna znajomość pakietu MS Office
– znajomość funkcjonowania rynku energetycznego
– gotowość do pracy zmianowej, w tym w weekendy

– samodzielność, zaangażowanie kreatywność
– wysokie umiejętności interpersonalne

Mile widziane:
– doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
– znajomość prawa energetycznego
– znajomość systemu SAP
– znajomość obsługi systemów SCADA
– posiadanie uprawnień dozorowych grupy 3 urządzeń energetycznych

Co oferujemy:
– plan wdrożenia dostosowany do kompetencji i wiedzy kandydata
– życzliwy zespół służący radą i wsparciem
– możliwość stałego rozwoju poprzez uczestnictwo w szkoleniach
– pracę w nowoczesnym biurze z wykorzystaniem systemów informatycznych
– możliwość korzystania z dodatkowych benefitów