Specjalista ds. Rozwoju Sprzedaży

Jako specjalista ds. wsparcia sprzedaży będziesz miał okazję zarówno postawić pierwsze kroki w obszarze sprzedaży ale również rozwinąć swoje umiejętności, poprzez możliwość korzystania z nowoczesnych narzędzi IT oraz kanałów dotarcia. Twoim zadaniem będzie przede wszystkim wsparcie zespołu sprzedaży w budowaniu lejka, poprzez dostarczanie im wysokiej jakości klientów potencjalnych. Będziesz pracował z największymi firmami produkcyjnymi oraz transportowymi w Polsce, kontaktując się z ich właścicielami, prezesami i starszą kadrą menedżerską.

Zakres obowiązków:

  • Przeprowadzanie ciągłych działań w celu identyfikacji i pozyskania nowych klientów potencjalnych poprzez zróżnicowane kanały (telefon, social media, email)
  • Kwalifikacja klientów potencjalnych przychodzących poprzez weryfikację ich potrzeb
  • Tworzenie i dbanie o jakość baz danych potencjalnych klientów
  • Koordynacja aktywności zespołu sprzedaży
  • Sprzedaż produktów firmy o niższej wartości
  • Współpraca z działem marketingu w przygotowaniu i egzekucji kampanii generujących potencjalnych klientów

Wymagania:

  • Otwartość na rozpoczynanie rozmów telefonicznych i łatwość w nawiązywaniu rozmów (warunek konieczny)
  • 1 rok doświadczenia zawodowego
  • Chęć do rozwoju w obszarze sprzedaży (doświadczenie nie jest wymagane)
  • Doskonałe zdolności komunikacyjne
  • Umiejętność poruszania się w Internecie
  • Bardzo dobra znajomość excela

To oferujemy:

  • Pracę z ciekawym produktem dającym konkretną wartość klientom
  • Wzięcie udziału w budowaniu nowych procesów sprzedażowych
  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym
  • Możliwość wizyt wraz z handlowcami w największych fabrykach w Polsce, w celu poszerzania swojej wiedzy
  • Profesjonalny proces wdrożenia stanowiskowego,
  • Pracę w nowoczesnym biurze z wykorzystaniem profesjonalnych systemów informatycznych,
  • Możliwość korzystania z dodatkowych benefitów takich jak zajęcia z j. angielskiego w godzinach pracy, prywatna opieka medyczna, karta Multisport, dofinansowanie do wakacji, bony świąteczne, Pracowniczy Program Emerytalny i wiele innych

CV prosimy przesłać na praca@duon.pl