Jak właściwie użytkować instalację gazową?

Szanowni Państwo

Od 25 maja 2018 r. we wszystkich krajach Unii Europejskiej obowiązuje rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) dalej zw. RODO.

W związku z wymogami ustawowymi oraz w trosce o zapewnienie przejrzystości informacji przygotowaliśmy dla Państwa zestaw informacji, które mają na celu pomóc Państwu zrozumieć nowe przepisy oraz uzyskać informacje w zakresie: kiedy i dlaczego przetwarzamy Państwa dane osobowe oraz w jaki sposób mogą Państwo składać Swoje żądania związane z przetwarzaniem tych danych, jak skontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych oraz jak uzyskacie Państwo informacje gdy wystąpi sytuacja o naruszająca bezpieczeństwo Pani/Pana danych osobowych.

Zachęcamy Państwa do zapoznania z treścią przygotowanych informacji.

RODO, zapoznaj się z najważniejszymi informacjami – tutaj.

Zasady przetwarzania danych osobowych przez DUON Dystrybucja Sp. z o. o. – tutaj.

Polityka Prywatności – tutaj.

Polityka Cookies – tutaj.

Inspektor ochrony danych

Powołaliśmy Inspektora Ochrony Danych. Z Inspektorem można nawiązać kontakt w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania Pani/Pana danych osobowych, składając pismo drogą:
• elektroniczną na adres: odo@gge.com.pl
• tradycyjną listownie z dopiskiem IOD adresując na: DUON Dystrybucja Sp. z o.o. w Wysogotowie, (62-081 Przeźmierowo) ul. Serdeczna 8