Kariera

Jeśli chciałbyś rozpocząć pracę w DUON Dystrybucja, aplikuj! Wyślij swoje CV na adres praca@duon.pl. W temacie maila podaj stanowisko, na które chcesz aplikować.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Obowiązek Informacyjny

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do DUON Dystrybucja sp. z o.o. (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez DUON Dystrybucja sp. z o.o., danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. 
W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem duon@duon.pl.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Swoje prawo możesz wnieść do Nas w dowolnym momencie. Jak to zrobić może przeczytać na stronie www.duon.biz w zakładce RODO. Tam też znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące trybu postępowania.

Masz prawo do kontaktu z wyznaczonym Inspektorem Ochrony Danych w każdej sytuacji dotyczącej przetwarzania Twoich danych osobowych, pisząc na adres odo@gge.com.pl.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach do zakończenia celu wyrażonego w zgodzie lub do wycofania udzielonej zgody oraz przez okres 3 miesięcy od wycofania zgody lub zakończenia celu dla prawnie uzasadnionego celu Administratora wynikającego z ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, a w sytuacji wystąpienia roszczenia do czasu zakończenia prowadzonego postępowania.

Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.