DUON partnerem strategicznym Kongresu Mięsnego 2020

DUON Dystrybucja sp. z o.o. będzie uczestniczył w tegorocznym Kongresie Mięsnym, gdzie zaprezentuje ofertę dla tego sektora rynku oraz weźmie udział w panelu dyskusyjnym. Wydarzenie odbędzie się 27 lutego 2020 roku w Warszawie.

W tym roku przypada piąta edycja Kongresu. To od lat jedyne spotkanie w tej formule w branży mięsnej, które łączy

– dostawców usług i rozwiązań dla producentów mięsa, wędlin oraz handlu,

– producentów, przetwórców, dystrybutorów oraz eksporterów mięsa i wędlin,

– menadżerów zarządzających i kupców decydujących o zakupach do sieci handlowych.

Podczas Kongresu odbędą się targi B2B, gdzie producenci zaprezentują swoje produkty, przedstawią innowacje i rynkowe debiuty. Wydarzenie będzie też okazją do wzięcia udziału w konferencji, podczas której prelekcje wygłoszą eksperci z zakresu marketingu i reklamy, social mediów, handlu i dystrybucji, eksportu oraz prawa i finansów. Kongres umożliwi też tzw. Biznes Mixer, czyli aranżowane spotkania miedzy producentami a menedżerami z handlu, odpowiedzialnymi za współpracę z dostawcami produktów i usług.

Uczestnicy podejmą takie tematy, jak nowe rozwiązania i wyzwania branży mięsnej oraz innowacyjność przemysłu mięsnego. Nie zabraknie też tematów związanych z promocją usług i produktów.  DUON zaprezentuje kompleksowe rozwiązania systemów gazowych dla przedsiębiorstw znajdujących się na terenach bez dostępu do sieci gazowej.

Na zakończenie Kongresu odbędzie się gala wręczenia nagród w konkursie Najlepsze Stoisko Mięsno-Wędliniarskie 2020 oraz uroczysta kolacja.

Łącznie w Kongresie weźmie udział 30 prelegentów i panelistów, 480 uczestników edycji, 180 przedstawicieli handlu oraz 300 przedstawicieli producentów i dostawców usług.

Kongres Mięsny

27 lutego 2020

Sofitel Victoria Warszawa